KONTAKT OSS


GETEK AS holder til på Sveberg; midt mellom Trondheim og Stjørdal/Trondheim Lufthavn, Værnes
N.B:Vi kan i perioder være vanskelig å nå på telefon. Send oss heller en e-post hvor du beskriver ditt behov, stiller dine spørsmål og gir oss den bakgrunnsinformasjonen du tror vi trenger for å kunne svare deg – så vil vi gi en tilbakemelding så raskt vi kan.

SKRIV TIL OSS:

post@getek.no

RING OSS:

 73 98 02 00

Tone Høvik

Administrasjon og regnskap
tone@getek.no
936 25 262

Morten Gaustad

Daglig leder og system salg
morten@getek.no
452 55 100

Helge Engebø

Teknisk leder og salg
helge@getek.no
452 96 864

Cato Erikssønn Aserud

Installasjons leder
cato@getek.no
957 52 893

John Gaustad

Installatør
john@getek.no
915 30 372

Torcato Viana

Elektriker
Torcato@getek.no
930 68 891

Arnt Lysø

IT/data
arnt@direkte.no