KONTAKT OSS


GETEK AS holder til på Sveberg; midt mellom Trondheim og Stjørdal/Trondheim Lufthavn, Værnes
N.B:Vi kan i perioder være vanskelig å nå på telefon. Send oss heller en e-post hvor du beskriver ditt behov, stiller dine spørsmål og gir oss den bakgrunnsinformasjonen du tror vi trenger for å kunne svare deg – så vil vi gi en tilbakemelding så raskt vi kan.

SKRIV TIL OSS:

post@getek.no

RING OSS:

 73 98 02 00

Martin Brunstad Høydal

Salgsingeniør
martin@getek.no
957 97 349

Helge Engebø

Faglig ansvarlig og salg
helge@getek.no
452 96 864

Morten Gaustad

Daglig leder og system salg
morten@getek.no
452 55 100

Cato Erikssønn Aserud

Ingeniør Elkraft
cato@getek.no
957 52 893

Torcato Viana

Elektriker
Torcato@getek.no
930 68 891

Arnt Lysø

Prosjektleder
arnt@getek.no